Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Фундаментні роботи в Україні | Ціни на заливку фундаменту

фундамент під БМЗ

Вибір виду фундаменту для швидкомонтованих будівель з металоконструкцій, сендвіч-панелей.

Компанія "TTRADE" пропонує послуги з виконання фундаментних робіт. Ми готові взяти на себе реалізацію всіх етапів, починаючи від розрахунку фундаменту і закінчуючи доглядом за готовою основою об'єкта, що набирає міцність.
Є можливість відвідати наші об'єкти та перевірити якість виконуваних робіт. Зв'язатися з менеджером й дізнатися подробиці.

Від того, наскільки професійно виконані фундаментні роботи, багато в чому залежить довговічність будівлі, її зовнішній вигляд, а також придатність до експлуатації. У практиці нерідкі випадки, коли безграмотне влаштування фундаменту призводило до передчасного просідання об'єкта, руйнування стін і повного виходу з ладу. Тому таке завдання можна довірити лише команді кваліфікованих професіоналів, які володіють відповідними знаннями, досвідом та засобами.

Замовник саме вибирає, що йому вигідніше - ризикнути і заплатити менше або знайти компанію з досвідом і заплатити більше, тим самим знизивши ризик.

Отримати розрахунок

Розрахунок фундаменту

Розрахунок фундаменту - це перший етап, метою якого є визначення технічних параметрів основи, щоб забезпечити достатню надійність. У ході обчислень визначається геометрія майбутньої основи, для чого розраховуються такі характеристики:

  • Глибина закладання підошви. Визначається виходячи з розрахункової глибини, на яку промерзає ґрунт, технологічних та конструктивних особливостей, результатів геологічних досліджень, рівня ґрунтових вод, розміру споруджуваного об'єкта, наявності підземних інженерних комунікацій, сейсмічних характеристик майданчика тощо.
  • Розмір фундаменту. Залежать від сумарного навантаження на основу.
  • Міцність матеріалу. Залежить від результатів розрахунку продавлювання.
  • Розрахунок основи включає розрахунки піщаного шару, глибинного ущільнення і перевірку міцності підстилаючого шару.

В результаті розрахунку фундаменту визначається тип фундаменту, який буде закладено на будівництво заданого об'єкта.

Етапи фундаментних робіт

Фундаментні роботи - це досить складна процедура, що складається з низки обов'язкових етапів:

  • Підготовка майданчика. На цій стадії здійснюється розчищення ділянки від сміття, після чого поверхню вирівнюють, забираючи ями та пагорби. Далі територію розмічають за допомогою кілочків та волосіні - правильність розмітки перевіряють, вимірюючи діагоналі, які мають бути рівними між собою.
  • Земляні роботи. Під фундамент риють котлован чи траншею. Для зручності будівельників їх розмір повинен бути трохи більшим за розмір фундаменту. Дно котловану або траншеї вирівнюють і насипають піщано-гравійний шар, щоб трамбування було більш ефективним, пісок рекомендується поливати водою.
  • Опалубка може бути стаціонарною або зробленою з фанери та бруса. Опалубку встановлюють по всьому периметру. При цьому можна використовувати поліетилен як захист від вологи, який може надходити від бетону. Перед тим, як здійснювати заливку бетону, слід перевірити жорсткість опалубки, щоб переконатися в здатності витримувати масу.
  • Гідроізоляція та утеплення. Щоб фундамент не руйнувався під впливом вологи, його необхідно захистити за допомогою спеціальних гідроізолюючих матеріалів. Після цього виконують утеплення, яке дозволить уникнути витоку тепла в цокольних приміщеннях майбутньої будівлі.
  • Армування необхідне для підвищення міцнісних характеристик фундаменту та надання йому сейсмостійкості. Армують фундамент за допомогою спеціальної металевої сітки або пов'язаних між собою дротом стрижнів - їх товщину визначають, виходячи з запланованого навантаження. Армуючу сітку укладають знизу та зверху фундаменту.
  • Заливку бетону рекомендується здійснювати за один захід, щоб унеможливити виникнення «містків холоду» між різними шарами бетону. Для усунення порожнеч і бульбашок повітря використовують спеціальний вібратор. Його можна вимкнути в той момент, коли все повітря вийде і з'явиться "бетонне молочко".
  • Догляд за свіжозалитим фундаментом. Після заливання бетон набирає міцність і потребує особливого догляду. Його накривають мішковиною або щільним поліетиленом. Першого тижня фундамент поливають водою, щоб уникнути появи тріщин на його поверхні. Фахівці стверджують, що для остаточного формування міцності бетону необхідно три-чотири тижні.

Компанія “TTRADE” пропонує повний цикл послуг із заливки фундаменту та гарантує високу якість роботи та дотримання всіх будівельних норм та вимог. Звертаючись до компанії, ви можете розраховувати на високий професіоналізм нашої команди, а також на лояльні ціни та сумлінне дотримання всіх термінів та домовленостей.

Клієнти TTRADE

МХП logo
М'ясокомбінат_Ювілейний_logo
БІАГР_logo
Галичина_logo
AMTEL_logo
FM_logistic_logo
BIOKON_logo
biopharma_logo
moyo_logo
ЕРІДОН_logo
AMSTAR_logo
Dragon_Capital_logo
novus_logo
syaivir_logo
agrana_logo
АТБ_logo
ДМИТРУК_logo
ЯТРАНЬ_logo
tegra_logo