Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Система внутрішнього водостоку - Valsir Rainplus®

Valsir Rainplus - cистема внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії

3 послуги для клієнта:
• Проєктування • Поставка • Монтаж
Компанія «TTRADE» – генеральний представник італійської сифонно-вакуумної водостічної системи Valsir Rainplus® на ринку України.
Система  внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії Valsir Rainplus®
Це найраціональніший варіант системи водовідливу: за рахунок вертикального розташування стояків кількість труб для монтажу зменшується на 80%, а в цілому економія на матеріалах для системи - на 20-30%. Сифонний ефект сприяє оптимальному зменшенню рівня накопичення води на покрівлі, що призводить до зниження навантаження на будівельну конструкцію. При максимальному заповненні системи, швидкість течії в 10 разів перевищує швидкість потоку води в традиційній водостічній системі.

Запросіть прорахунок по вашому проекту

 Олена Слюсар Олена Вікторівна,
керівник напрямку Valsir в TTRADE
АРГУМЕНТАЦІЯ ЯКОСТІ

" Система внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії Valsir Rainplus® поєднала в собі унікальні технології монтажу системи водовідводу з плоских покрівель, інноваційні матеріали і практичне застосування законів фізики. Оптимізація відведення дощової води досягається за рахунок висоти будівлі, що є рушійною силою, що разом з ефектом негативного тиску, дозволяє досягати високих швидкостей відтоку і дає можливість направляти весь об'єм зливу в будь-яку точку поверхні.

Інноваційна система вертикального розташування стояків скорочує кількість труб для монтажу на 80%, що дозволяє заощадити на матеріалах до 30%. Сифонний ефект зменшує рівень накопичення води на покрівлі, що дозволяє знизити загальне навантаження на будівельну конструкцію при максимальному заповненні системи. Ноу-хау системи - унікальні водозбірні покрівельні воронки з нержавіючої сталі з пропускною спроможністю до 65л / с. Одна водозбірна воронка обслуговує площу покрівлі понад 1500 кв.м. Для роботи системи досить мінімального ухилу покрівлі. Пропонуємо повне техніко-консультаційне обслуговування.."

Завантажити буклет Rainplus         Aльбом вузлів Valsir Rainplus 

У комплектацію сифонної системи водовідведення Rainplus® входять:

спеціальні водозбірні покрівельні воронки з нержавіючої сталі, які відповідають нормативам ASME A112.6.9 і EN 1253, конструкція яких перешкоджає попаданню атмосферного повітря в водостік легкі поліетиленові труби, системи кріплення, з'єднувальні елементи, муфти та фітинги ПНД Valsir що відповідають нормам EN 1 519 і сертифіковані інститутами (CSTB, IIP, KIWA, SKZ, ETA, Lloyd'sRegister)

FDT Переваги сифонно-вакуумної системи:

  • Економічні вигоди в порівнянні з традиційними системами водовідливу полягають в зниженні матеріалів і скороченні часу для облаштування системи, в менших витратах на монтаж.
  • Відмінні експлуатаційні характеристики доведені на практиці: в момент повного заповнення трубопроводу досягається максимальна швидкість руху водного потоку і відбувається самоочищення системи.
  • Універсальність і варіативність проектування дозволяє встановити вакуумну систему на всіх видах покрівель і покриттів, розробити індивідуальний проєкт водовідведення.
  • Проєктування і автоматичний розрахунок внутрішнього водостоку сифонно – вакуумної дії за допомогою передового і точного ПО Rainplus®. Доступні функції імпорту креслень 2D і 3D, зміни площин перегляду креслення в тривимірному вимірюванні.
  • Екологічність проєкту підтверджується найвищим класом енергетичної сертифікації - Клас А. Продукція та технології Valsir повністю відповідають вимогам GreenBuilding (екологічно чисте будівництво). Всі матеріали після закінчення терміну їх експлуатації придатні для переробки та екологічно безпечні.
 

Проектно-будівельна компанія «TTRADE» - генеральний представник продукції для монтажу сифонно-вакуумної водостічної системи Valsir на українському ринку.


Наші інженери й технічні співробітники пройшли навчання і сертифікацію в Валсір Академії, а також стажування на заводах компанії, оволоділи всіма секретами проєктування, розрахунків і якісного монтажу системи Rainplus®. На всі матеріали і роботи по монтажу системи водовідливу надається страхова гарантія від європейських виробників.
  • 10-річна гарантія від заводу - виробника.

Отримати консультацію  

Клієнти TTRADE

Biopharma
Корпус фармацевтичної компанії
Поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 150 м.п.система + 8 воронок. Покрівля - 3000 м 2;
FM logistic
Логістичний комплекс
Влаштування покрівлі - 14 500 м2, поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 680 м.п. + 22 воронки;
NOVUS
Мережа супермаркетів
Поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 300 м.п. система +11 воронок. Покрівля - 4 000 м2;
 ЖК «White Tower»
Забудовник
Влаштування плоскої покрівлі 1 500 м 2. Влаштування водостічної системи Valsir 135 м.п. - 7 воронок;
«Leoni»
Завод
Поставка мембрани 17 300 м 2 . Влаштування покрівлі - 9 300 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 530 м.п. + 22 воронки
Дніпровський крохмалепатоковий комбінат
Влаштування покрівлі - 17 000 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 1400 м.п. + 54 воронки
AMTEL
Логістичний комплекс
Плоска покрівля - 50 000 м 2 . Поставка й монтаж водостічної системи Valsir - 3 320 м.п. + 106 воронки
Valrom Ukraina
Завод
Монтаж водостічної системи Valsir - 765 м.п. + 25 воронки. Плоска покрівля - 10 500 м2