Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

металоконструкції БМЗ TTRADE

TTRADE надає комплекс послуг з виготовлення та монтажу металоконструкцій.

Замовте прорахунок вже зараз!
Співпрацю з нашими клієнтами ми починаємо з розроблення технічної документації (КМ, КМД), яка забезпечить ідеальне виконання замовлення та дозволить мінімізувати витрати на готові конструкції.
Ціни можуть змінюватися, зважаючи на об’єм матеріалів та вимоги клієнтів.

Запросити прайс-лист на металоконструкції

директор з розвитку TTRADE Олег Антонович,
директор з будівництва TTRADE
« Наразі металеві будівельні конструкції є одними з найпоширеніших і найефективніших способів, що дозволяють суттєво зменшити строки виконання робіт та рівень трудових витрат під час будівництва швидкомонтованих будівель. Спеціалісти підтвердять, що використання металокаркасу є надзвичайно вигідним. Ціна об’єкта та час, витрачений на будівництва, яскраво демонструють переваги.»
TTRADE пропонує усім зацікавленим компаніям купити будівельні металоконструкції на вигідних умовах у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Маємо власне виробництво. Для виготовлення металоконсрукцій використовуємо найновіше устаткування та технологічні рішення.
Компанія TTRADE – генеральний представник виробника сталевих повнокомплектних будівель компанії ASTRON

Отримати консультацію

FDT Виготовлення та монтаж металоконструкцій

  • Риґелі прямі та зрізані. Такий тип металоконструкції є лінійним опорним елементом будівлі. Ригелі можуть бути цілісними або мати вигляд решітки. Виготовляють ригелі на основі зварених двотаврових або ґофрованих балок. Риґелі використовують для зведення металокаркасів для різних типів будівель, а також як опри прогонів та плит.
  • Колони прямі та зрізані. Колони - це будівельні металоконструкції, котрі несуть опорне навантаження та передають його нижче, як правило, на фундамент. Особам, зацікавленим у придбанні саме такої металоконструкції, потрібно знати, що основне навантаження, з яким працює металоконструкція, - це стискання. Усі попередні розрахунки, які визначають параметри колони, потрібно робити з урахуванням цього фактору.Звертаючись до TTrade, ви отримуєте лояльні ціни на високоякісну продукцію – металоконструкції.
  • Будівельні прогони. Прогін – це горизонтальна металоконструкція, що слугує для зведення будівлі і подальшого укладення покрівлі. Найчастіше їх використовують для огорож та покриття стін, а також допоміжних тримальних елементів. Під час укладення покрівлі прогони несуть навантаження від покрівлі і передають це навантаження на крокву. Будівельні металоконструкції цього типу можна поділити на дві групи: • Металоконструкції, що мають суцільний розріз – це більш важка металоконструкція, проте її набагато легше встановлювати. Як правили, під час виготовлення таких металоконструкцій використовують швелер або двотаврову балку. • Ґратчаста металоконструкція, яку більш важко встановлювати, проте вона створює набагато менше навантаження на систему. Виготовляючи металоконструкції на замовлення, ми завжди прислуховуємось до побажань наших клієнтів та враховуємо технічні параметри продукції.
  • Будівельні ферми. Будівельні ферми також є металоконструкцією. Їх використовують для перекриття великих прольотів. Це дає можливість суттєво зменшити витрати будматеріалів та зробити саму конструкцію легшою, що є особливо вигідно під час будівництва мостів, павільйонів, спорткомплексів, промислових будівель і т.д. Якщо ви плануєте замовити саме будівельну ферму, то пам’ятайте, що вона має доволі складну систему класифікації, яка враховує наступні фактори: • Загальні ознаки; • Конструктивні особливості; • Граничні умови елементів; • Положення у просторі; • Мета використання.
  • Металеві конструкції: готові та на замовлення. Якщо Ви плануєте використовувати наведені вище або будь-які інші металеві конструкції у будівництві, то звертайтесь без вагань до нас. TTRADE пропонує найвигідніші умови придбання та встановлення металоконструкцій в Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Ми пропонуємо: • Великий вибір металоконструкцій; • Демократичні ціни на металоконструкції; • Якісне виготовлення металоконструкцій; • Вчасне виготовлення замовлення; Врахування усіх побажань покупців.

Замовте не тільки металоконструкції для промислових будівель, але і їх монтаж

Будівництво ШМБ будь-якого призначення, працюємо по всій Україні


Ми відповідаємо за результат виконаних робіт і управляємо всіма процесами та етапами будівництва.TTRADE – це генеральний підрядник, який цінить ваш час та бюджет.
  • 100% завершених проєктів і гарантія дотримання строків.
  • Будуємо споруди тільки із тих матеріалів, в яких впевнені та які самостійно імпортуємо.
  • Зрозумілі та вичерпні кошториси, в яких немає жодних неприємних сюрпризів, таких як незаплановані витрати. Ми враховуємо все: сендвіч-панелі, вартість робіт, техніку, комплектуючі, витратні матеріали. Тобто абсолютно все!
  • Українські будівельні компанії високо цінують наші металоконструкції. Ми виробляємо наші металоконструкції, використовуючи найновіше устаткування та передові технології. Ми гарантуємо високу якість кожної металоконструкції, адже кожен етап виготовлення проходить жорсткий контроль.
  • Ми маємо на меті встановлення довготривалих стосунків. 90% наших клієнтів повторно звертаються до нас за послугами.

Отримати консультацію  

Клієнти TTRADE