Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Проєктування промислових об'єктів в Україні

вартість проектування БМЗ

Комплексне проєктування та будівництво промислових й виробничих будівель: заводи, фабрики, цех, складські комплекси

від ідеї до введення в експлуатацію з урахуванням всіх особливостей - енергоефективність, автоматизація, з можливістю реконструкції й розширення площ, підвищені заходи безпеки.

Дізнатись вартість проєктування промислових підприємств ШМБ (БМЗ) у Києві та Україні

✅Надаємо послуги із супроводу проєктних робіт. Авторський нагляд заощадить вам до 30%. Від ескізу до експлуатації.

Зателефонуйте нам 

Зробимо 3D – модель. Детальна модель вашого об'єкту готова після першої зустрічі та консультації. Ми візуально покажемо як Ваш об'єкт буде виглядати на майданчику. Натиснувши на зображення, Ви можете переглянути тривимірні проєкції наших проєктів.

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

 Дмитро Годований Дмитро Віталійович,
Керівник ПТО компанії TTRADE
«Проєктний відділ компанії  TTRADE – це команда інженерів-проектувальників, кожен з яких кваліфікований фахівець у своєму напрямку. Наші проєктувальники працюють за ліцензійними методиками розрахунку, і професійно володіють знаннями будівельних норм та правил.
Робочі проєкти, розроблені проєктним відділом компанії TTRADE, готуються в мінімальні терміни завдяки програмам автоматичного розрахунку, що застосовуються спеціалізовано під будівельні матеріали й технологій. 
Наші методики надійні, високоточні та дозволяють підготувати найбільш раціональну проєктну пропозицію. »
вартість проектування БМЗ вартість проектування БМЗ вартість проектування БМЗ
В проєктні рішення компанії закладені будівельні матеріали європейської якості, сертифіковані на території України. Наші проєктувальники спеціалізуються на впровадженні сучасних високотехнологічних матеріалів нового покоління при будівництві енергоефективних будівель і споруд.
 

Види проєктованих будівель і споруд

  • Проєктування логістичних комплексів. Компанія TTRADE надає послуги з проєктування, виготовлення та монтажу металоконструкцій і залізобетонних конструкцій для логістичних центрів. Наші будівлі комфортні та адаптовані для роботи, ергономічні в експлуатації, раціональні та прості в обслуговуванні. При проєктуванні команда інженерів передбачає найменші деталі майбутнього об'єкта. Будівництво виконуємо в найкоротші терміни шляхом оптимального підбору матеріалів, досвідченої команди й відповідального підходу до роботи.
  • Проєктування складських комплексів. При проєктуванні складських приміщень в компанії TTRADE враховують особливості зберігання різної продукції, сировини та готових товарів. Проєкти складських комплексів можуть бути розроблені для приміщень, що використовуються для супутніх операцій по розфасовці, сортування і комплектування вантажів, для адміністративного апарату. У пріоритеті проєктувальників – зручні транспортні під'їзні шляхи, можливість зважування, навантаження і розвантаження товару, а також комфортні умови для зберігання продукції.
  • Проєктування сільськогосподарських споруд для агробізнесу (овочесховища, тваринницькі ферми, пташники, корівники). З аграрним бізнесом компанія TTRADE співпрацює давно і досить щільно. Україна останнім часом активно розвиває сільськогосподарський напрямок, а бізнес та інвестори не економлячи вкладають гроші в проєктування і будівництво овочесховищ, фруктопереробляючих заводів, тваринницьких ферм і елеваторів. Більш як 70% проєктів, розроблених проєктно-кошторисним відділом компанії - це об'єкти для зберігання, складування і перероблення продукції сільського господарства. Сучасні аграрні об'єкти спроєктовані й обладнані за всіма європейськими стандартами. Застосування високотехнологічних матеріалів дозволяє заощаджувати не тільки на будівництві, але і на подальшому обслуговуванні сільськогосподарських будівель і споруд.
  • Проєктування заводів, цехів і виробничих будівель. Сучасні технологи виробництва пред'являють ряд нових вимог до проєктування і будівництва промислових об'єктів. Врахувати всі можливі промислові умови й спланувати безпечну будівлю - задача, з якою щодня стикаються проєктувальники компанії TTRADE. Типові проєкти тут не підходять, в кожному конкретному випадку розробляється унікальне планування об'єкта і створюється індивідуальний проєкт. Проєктування заводів вимагає серйозної попередньої роботи, відмінного знання ДБН, вимог пожежної безпеки, санітарних норм, вимог до складування готової продукції, а також правил зберігання товарів і матеріальних цінностей.
  • Проєктування супермаркетів і торгових центрів. Ціль будь-якого магазину - продаж. Раціональна організація торгових процесів неможлива без грамотного планування магазина, адміністративних, підсобних приміщень і торгових зон. Компанія TTRADE проєктує і будує такі ТРЦ, магазини й торгові центри, в які хочеться приходити для здійснення покупок. Проєктний відділ компанії TTRADE розробляє технологічні проєкти, які дозволяють супермаркетам, магазинам і торговим центрам налагодити стабільні бізнес-процеси, дотриматися всіх вимог безпеки, витримати норми екологічних, санітарно-гігієнічних і пожежних стандартів.

Ціна проєкту залежить від вихідних даних, типу споруди, рівня складності, обсягу розроблювальної документації і визначається на початковому етапі в ході обговорення деталей майбутнього об'єкта.

Ми проєктуємо або супроводжуємо проєктування, як генпідрядна компанія. Оптимізуємо бюджет будівництва завдяки комплексному підходу. Працюємо з розділами: 1. Загальна пояснювальна записка; 2. Технологічні рішення; 3. Архітектурні рішення; 4. Будівельні рішення; 5. Електротехнічні рішення; 6. Водопровід і каналізація; 7. Опалення і вентиляція і кондиціонування; 8. Повітропостачання; 9. Генплан і транспорт; 10. Внутрішньоплощадкові мережі (в межах 300м) 11. Проєкт організації будівництва; 12. Оцінка впливу на навколишнє середовище; 13. Блискавкозахист; 14. Ідентифікація об’єкту підвищеної небезпеки; 15. Інженерно-технічні заходи цивільної оборони; 16. Пожежна сигналізація та оповіщення; 17. Енергозбереження; 18. Розрахунок часу евакуації; 19. Розрахунок класу наслідків (відповідальності).

Отримати консультацію  

Клієнти TTRADE:

МХП logo
М'ясокомбінат_Ювілейний_logo
БІАГР_logo
Галичина_logo
AMTEL_logo
FM_logistic_logo
BIOKON_logo
biopharma_logo
moyo_logo
ЕРІДОН_logo
AMSTAR_logo
Dragon_Capital_logo
novus_logo
syaivir_logo
agrana_logo
АТБ_logo
ДМИТРУК_logo
ЯТРАНЬ_logo
tegra_logo