Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Монтаж сифонно-вакуумної системи на промислових покрівлях

Монтаж системи внутрішнього водостоку сифонно – вакуумної дії ValsirRainplus®

Монтаж системи внутрішнього водостоку на плоских покрівлях з мінімальним ухилом 0,5%.
Безкоштовний розрахунок та консультація технічного фахівця.

Завантажити буклет Valsir Rainplus         Альбом вузлів Valsir Rainplus 

Проектно-будівельна компанія «TTRADE» виконує роботи з проєктування та монтажу сифонно-вакуумної водостічної системи Valsir. Ця технологія призначена для отримання максимальних показників стоку при мінімальному рівні води. Особлива конструкція водозбірної воронки дає можливість збирати та управляти потоками води в будь-якій точці покрівлі, а унікальна конфігурація трубної системи трасування переміщує їх в задану точку скидання. Інноваційні розробки італійських інженерів, засновані на законах фізики, дозволяють знизити витрати на матеріали до 30%, а загальну кількість стояків і труб для монтажу скоротити вп'ятеро.

Принцип роботи системи

Робота системи водостоку Rainplus® на плоских покрівлях побудована на сифонному принципі, гідравлічній силі та функціонує в безнапірному режимі. Різниця висоти покрівлі та місця скидання грає головну роль в роботі системи, а кількість води, що скопилася на покрівлі мінімально впливає на якість водовідливу.


Найвищий результат досягається при повному заповненні труб за перерізом при досягненні показника максимальної інтенсивності опадів. У разі повного заповнення системи вступає в дію сифонний ефект, при цьому рушійна сила потоку води пропорційна висоті будівлі та точки випуску, яка розташовується зазвичай на рівні землі.

Ефективна робота водостоку обумовлена оригінальною конструкцією водозбірної воронки Rainplus®, яка комплектується антиводоворотною насадкою, що перешкоджає попаданню атмосферного повітря в водостік. В цілому, функціонування системи Rainplus® відрізняється від принципів роботи традиційних водостоків, тому система користується популярністю при зведенні сучасних будівель і споруд для агросектора і промисловості, для будівництва швидкомонтованих об'єктів будь-якого рівня складності та призначення.

Отримати консультацію  

Проєктування та монтаж водовідведення

Монтаж системи вимагає спеціального рівня технічної підготовки, чіткого дотримання проєктної документації, а від грамотного та точного з'єднання всіх елементів гідравлічного трасування залежить робота всієї системи.

У комплектацію сифонно-вакуумної системи водовідведення Valsir входять наступні матеріали та елементи:

  • Водозбірні сифонні воронки,
  • Труби, фітинги, з'єднувальні елементи та кріплення, які з'єднують зовнішні системи водозбору з розміщеним під дахом колектора.

Горизонтально встановлений колектор не вимагає створення ухилу і проходить до місця з'єднання водостічним стояком. Стояк приєднаний до колектору, розташованому під землею, який відводить дощову воду в резервуари або в систему міської каналізації.

У самій системі відсутнє повітря, тому пропускна здатність досягає максимуму, коли трубопровід функціонує в режимі стовідсоткового заповнення за перерізом. При цьому, швидкість водного потоку в 10 разів більше, ніж швидкість руху води в традиційній водостічній системі.

Установка системи внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії для метеорологічних вод показана на самих різних покрівельних матеріалах: металевих, ТПО і ПВХ-мембранах, бітумних покрівлях. Для монтажу в кліматичних зонах з переважливо низькими температурами передбачені водозбірні воронки Rainplus® з пристосуванням Термокит.

З метою безпеки та розвантаження основної системи водостоку, коли інтенсивність опадів перевищує очікувані норми, передбачений монтаж вторинної дублюючої системи зі спеціальними аварійними воронками Rainplus® Valsir.

Особливості проєктної документації

Всі нюанси проєктування водостоку Rainplus® детально описані в довіднику проєктувальника. Виробником передбачені два основні стандарти монтажу системи:

  • VDI 3806:2000 (німецька норма)
  • BS 8490:2007 (англійська норма)

Трасування системи будується відповідно до чітких правил з'єднання, розподілу потоків і навантаження на кожен водостік. Передбачено нормативну кількість воронок і відстані між ними. Розрахунок навантаження і проєктування гідросистеми виконується в програмному забезпеченні тривимірного проєктування із застосуванням системи високопрофесійних розрахунків. Програмне забезпечення оснащено широким функціоналом і численними командами при створенні креслень.

Виробник передбачив повний автоматичний розрахунок всіх специфікацій матеріалів і місць зварювання з'єднань, ввів функцію обліку лімітів розмірів, встановлених технічними вимогами, експорт та імпорт креслень 2D і 3D, зміна площин перегляду креслення в тривимірному вимірюванні.

Весь інженерний склад, проєктувальник і монтажники компанії «TTRADE» мають сертифікати про проходження спеціальної програми навчання, що складається з теоретичного та практичного курсу по застосуванню і проєктування гідросистем в Академії Валсір в Італії. Технічний відділ італійської компанії курирує всі проєкти на території України. Фахівці Valsir входять до складу комісії при здачі об'єкта і підписанні актів виконаних робіт для надання гарантії якості та страхових зобов'язань європейського зразка.

З усіх питань, пов'язаних з проєктуванням та монтажем сифонно-вакуумної системи водостоку ValsirRainplus®, звертайтеся до фахівців проектно-будівельної компанії «TTRADE».

Консультація з менеджером

Клієнти TTRADE

Biopharma
Корпус фармацевтичної компанії
Поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 150 м.п.система + 8 воронок. Покрівля - 3000 м 2;
FM logistic
Логістичний комплекс
Влаштування покрівлі - 14 500 м2, поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 680 м.п. + 22 воронки;
NOVUS
Мережа супермаркетів
Поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 300 м.п. система +11 воронок. Покрівля - 4 000 м2;
 ЖК «White Tower»
Забудовник
Влаштування плоскої покрівлі 1 500 м 2. Влаштування водостічної системи Valsir 135 м.п. - 7 воронок;
«Leoni»
Завод
Поставка мембрани 17 300 м 2 . Влаштування покрівлі - 9 300 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 530 м.п. + 22 воронки
Дніпровський крохмалепатоковий комбінат
Влаштування покрівлі - 17 000 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 1400 м.п. + 54 воронки
AMTEL
Логістичний комплекс
Плоска покрівля - 50 000 м 2 . Поставка й монтаж водостічної системи Valsir - 3 320 м.п. + 106 воронки
Valrom Ukraina
Завод
Монтаж водостічної системи Valsir - 765 м.п. + 25 воронки. Плоска покрівля - 10 500 м2