Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

«TTRADE» - генпідрядна будівельна компанія

Компанія «TTRADE» спеціалізується на професійному управлінні будівельними проєктами промислового та комерційного призначення. Завдяки грамотному підходу, застосуванню інноваційних технологій, партнерським відносинам з заводами - виробника будівельних матеріалів, «TTRADE» у найкоротші терміни вдалося реалізувати ряд серйозних проєктів в Україні та завоювати прихильність українського бізнесу.

  • з 2012 компанія на ринку
  • більше 500 побудованих й укомплектованих об'єктів, які ми готові показати
  • 7 років - імпортер №1 на ринку сендвіч - панелей
  • Лояльні умови оплати.Дотримання всіх договірних зобов’язань
Микола Грибанов, Николай Грибанов,
Генеральний директор компанії
Керуючись у своїй діяльності принципом поваги до споживача, залучаючи необхідні фінансові, матеріально-технічні ресурси, науково-технічну підтримку, кваліфікований персонал й опираючись на досвід роботи, компанія TTRADE гарантує своїм Замовникам високу якість надаваних послуг проєктування та будівництва об'єктів промислового призначення.

Скачать  буклет         Рекомендаційні листи від клієнтів

Ми прагнемо надавати послуги якісно. Якщо у Вас виникли побажання, пропозиції, будь ласка, напишіть мені. Обіцяю, це не залишиться без уваги. Нам важлива Ваша думка. Загальний результат залежить від кожного.

З повагою, Микола Грибанов

Написати директору  

Дізнайтеся все про нас та наші принципи роботи за 3 хвилини,

подивіться відео про компанію.
Сьогодні TTRADE – це сучасні промислові та комерційні об'єкти для вашого успішного бізнесу!

Отримайте не просто постачальника будівельних матеріалів, але й експерта, досвідченого в будівельній справі. Надамо повний технічний супровід вашого проєкту, допоможемо виконати інженерні розрахунки та підібрати необхідну комплектацію. Із задоволенням поділимося своїм досвідом застосування сендвіч-панелей при будівництві промислових об'єктів, складських та логістичних центрів, офісів та комерційної нерухомості, продовольчих баз та виробництв, сільськогосподарських, спортивних об'єктів, а також холодильних та морозильних комплексів.

Ми команда професіоналів своєї справи

Люди - головний актив TTRADE. Їх залученість в проєкт, розвиток і натхнення - цінності, які культивує компанія. Маємо в своєму штаті досвідчених фахівців та кращі практики, тому Ви отримуєте міжнародний досвід для реалізації своєї мети. Всі фахівці проходять навчання у наших європейських партнерів, підвищують кваліфікацію і навички, щоб Замовник був задоволений роботою на всі 100%.

Ми надаємо комплексний підхід до будівництва

Комплексний підхід для нас - це стратегія. Враховуємо взаємозв'язок всіх процесів від проєктування до здачі об'єкта в експлуатацію: технічні, економічні, екологічні, соціальні вимоги до об'єкта. Ефективність інвестиційних проєктів буде негативною, якщо при блискучому рішенні, наприклад, технічних проблем будуть втрачені інші аспекти, так наприклад, при проєктуванні торгових центрів потрібно заздалегідь враховувати побажання якірних орендарів, що б потім не довелося ламати вже побудоване.

Ми не подаємо звіти, ми подаємо результати

Порівнюємо об'єми фактично виконаних робіт з плановими щодня. Використовуємо автоматизоване програмне забезпечення для управління будівельними проєктами - ms project, spider project. Спочатку надаємо прозорі і вичерпні кошториси, в яких не «випливають» незаплановані статті витрат.

Ми контролюємо якість на всіх етапах роботи

Ідентифікуємо ризики і постійно контролюємо їх. Невід'ємний елемент реалізації проєктів - багатоступеневий внутрішній моніторинг якості за допомогою системи чек-листів і докладних фото- і відеозвітів. Надамо обов'язковий технагляд протягом всього терміну будівництва з видачею гарантійного страхового сертифіката.

Ми заглиблюємося в бізнес клієнта

Ви станете власником сучасного, надійного, енергоефективного та технологічного об'єкта, який багато разів примножить прибутковість вашого бізнесу. Завдяки грамотному підходу, застосування інноваційних технологій, партнерським відносинам з заводами - виробника будівельних матеріалів, «TTRADE» в найкоротші терміни вдалося реалізувати ряд серйозних проєктів в Україні, і завоювати прихильність українського бізнесу.

Наші клієнти:

новини компанії
Побудуємо об'єкт, який гарантовано буде приносити прибуток!
Безкоштовний прорахунок вартості. Оцінка вашого проєкту.