Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Холодильні Двері - Швидкий розрахунок вартості

монтаж холодильних дверей та секційних воріт TTRADE

Компанія "TTRADE" пропонує послуги поставки та монтажу сендвіч-панелей, а також холодильних дверей

при будівництві овочесховища, фруктосховища та будь-якої іншої холодильної камери.
Є можливість відвідати наші об'єкти та перевірити якість виконуваних робіт. Зв'язатися з менеджером і дізнатися подробиці.

Відкатні, промислові двері для холодильних камер будь-яких розмірів, конфігурацій, в приміщеннях будь-якої складності. Проєктування та поставка, виїзд спеціаліста, щоб зняти розміри.  

Монтаж холодильних дверей. Ціна на двері

Запит ціни

Особливості монтажу холодильних дверей та секційних воріт

Практика показує, що двері або ворота - це найбільш експлуатований елемент холодильного приміщення, тому вони повинні встановлюватися фахівцями, які мають відповідний досвід та знання. Не слід забувати про те, що при використанні дверей відбувається рух теплових потоків, тому режим експлуатації повинен бути обов'язково врахований у попередніх розрахунках.

Вибираючи холодильні двері або ворота для складу або морозильної камери, слід ретельно проаналізувати ряд критеріїв, які допоможуть визначити необхідні параметри – до них належать:

  • температурний режим усередині складу або холодильної камери
  • величина дверного отвору
  • особливості планування приміщення – висота стелі, площа, ширина проходів тощо..
  • інтенсивність експлуатації складу – обсяг вантажопотоків та вантажно-розвантажувальних процесів

У приміщеннях з невеликим дверним отвором прийнято встановлювати одно-або двостулкові розпашні двері – вони в таких випадках найбільш зручні та практичні. Для прорізів середньої величини та великих в'їздів зручніші відкатні двері з автоматикою та дистанційним керуванням, а також секційні ворота.

Монтаж холодильних дверей та секційних воріт передбачає коректний підбір фурнітури та дотримання всіх вимог, що стосуються герметичності. Наявність «містків холоду» може призвести до появи льоду, яка поступово руйнуватиме полотно і коробку. Крім того, не слід забувати про систему аварійного виходу, яка виключає можливість того, що всередині камери виявиться замкненим хтось із співробітників.

Компанія “TTRADE” пропонує купити за доступною ціною термоізолюючі секційні ворота та холодильні двері будь-яких конструкцій та розмірів – наші фахівці за короткий термін виконають їх монтаж таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність та безпеку експлуатації складу або морозильної камери.

Клієнти TTRADE: