Калькулятор
проектні роботи під ключ
Генпідряднабудівельна компанія

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Проектування швидкомонтованих будівель – TTRADE

проектування швидкомонтованих будівель і супровід замовників в отриманні дозвільних документів на будівництво в Україні

Ми допомагаємо економити ваш час і гроші. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте технічне завдання на проектування об'єкта та повну кошторис, заздалегідь бачите скільки потрібно коштів і часу для зведення об'єкта. Ми знаємо, як зменшити ваші витрати і допомагаємо вкластися в бюджет.
При створенні та погодження ескізного проекту визначається вартість робіт, закладаються орієнтовні витрати, є можливість передбачити різні варіанти проектних рішень і виявити можливі конструктивні помилки. Ціна і терміни розробки ескізного проекту залежать від розмірів споруди і специфіки його призначення.
Робочий проект та документація – затверджений і узгоджений з замовником комплект креслень і планів, які служать основою для початку будівельних робіт. Всі цифри і дані в техніко-економічному розрахунку, підтверджуються формулами в спеціальних програмах, а витрати на зведення об'єкта максимально точні. Робочий проект проходить безліч внутрішніх перевірок в самій компанії і може бути відправлений на державну експертизу.
Компанія TTRADE зацікавлена в розробці і реалізації технічно грамотних і економічно вигідних проектних рішень для своїх замовників. Вартість проектної документації найчастіше закладена в загальну вартість будівельно-монтажних робіт.
Авторський нагляд передбачає послугу супровід будівництва представником компанії або безпосереднім розробником проекту, особистий контроль при виконанні графіка будівництва, дотримання всіх деталей проекту. При необхідності можлива організація фото та відеоконтролю на всіх етапах будівельних робіт. Періодичність звітів обумовлюється при укладанні договору авторського та технічного нагляду.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО НАД ПРОЕКТОМ: 5 кроків на шляху до ідеалу

Весь комплекс робіт над створенням проекту умовно поділений на кілька етапів. Кожен новий етап закладає основи для успішної реалізації наступного. Компанія TTRADE пропонує повний цикл робіт від команди фахівців в області проектування, складання кошторису і техніко-економічного обґрунтування, підготовки пакету документації, розробки ескізного й робочого проекту і подальшого авторського нагляду при реалізації проекту на будівельному об'єкті.

Подивіться на приклад візуалізації проекту!
  Ваш об'єкт може бути представлений у форматі 3-D або у вигляді макету

ПИТАННЯ ФАХІВЦЮ

Дозвільні документи

з якими ми допоможемо

Споруди III категорії складності Для отримання дозволу на початок будівництва потрібно виконати наступні роботи:

Об'єкти з середнім класом (наслідків) відповідальності (CC2) затверджуються органом ДАБІ декларацією про початок виконання будівельних робіт.

Споруди IV-V категорії складності Процедура реєстрації небезпечних об'єктів, розрахованих на постійне перебування в яких великої кількості людей, наступна:

Дозвіл на будівництво об'єкта

офіційний документ, що надає право на проведення таких робіт, як: будівництво, реконструкція, капітальний ремонт замовнику об'єкта і його підряднику. Пакет документів і заповнене дозвіл у 2 примірниках подається в ДАБІ, працівники якої протягом 5-10 днів перевіряють документацію та надають зареєстроване дозвіл.

Термін дії документа – 3 роки

Невеликий приватний будинок або господарська будівля I-II категорії складності
• Проектування і будівництво приватних будинків за індивідуальними і типовими проектами. • Можливий виїзд на місце майбутнього будівництва • Підбір сучасних екологічно чистих матеріалів для зведення об'єкта Допомогу спеціалістів компанії та супровід при отриманні дозволу на будівництво економить ресурси замовника і знижує ризик появи типових помилок при проектуванні.Компанія TTRADE гарантує прийняття позитивного рішення при отриманні дозволу.

Грамотне проектування
  об'єктів різного призначення

Замовте у нас матеріали— і отримаєте щедрий подарунок: проектування і 3 D візуалізацію за 0 гривень!

DEMET09

Використовуємо високоякісні матеріали європейського виробництва

Застосування високоякісних матеріалів, які відповідають нормам, стандартам і вимогам будівництва, дозволяє нам швидко будувати енергоефективні об'єкти нового покоління в повній відповідності з побажаннями та бюджетом клієнта.

З 2012 року компанія «TTRADE»:

  Генеральний представник в Україні заводу-виробника сандвіч-панелей Paneltech (Польща)
   •Генеральний представник покрівельної ПВХ-мембрани Rhenofol (Німеччина)
    •Генеральний представник системи внутрішнього водостоку Valsir (Італія);
     Ми маємо ексклюзивні права на ведення переговорів з виробником і формування ціноутворення для клієнтів нашої компанії. Кожному клієнту будуть запропоновані ціни на якісні матеріали нижче ринкових.
Відправити заявку

ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА VALSIR RAINPLUS

Ефективне водовідведення для плоских дахів Система внутрішнього водостоку вакуумно-сифонового дії ValsirRainplus® - інноваційна система вертикального розташування стояків скорочує кількість труб для монтажу на 80%, що дозволяє заощадити на матеріалах до 30%.
Відправити заявку

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ PaNELTECH:

Сендвіч-панель – це багатошаровий матеріал з металевої листової антикорозійного обшивкою. Сфера застосування сендвіч-панелей PaNELTECH: фасади та зовнішні стіни, внутрішні перегородки, покрівля і стельові перекриття, підлогове покриття і загальний утеплення об'єктів.
Відправити заявку

УТЕПЛЮВАЧІ БЕЛТЕП ТЕХНОНІКОЛЬ

Утеплення конструктивних елементів будівлі Компанія TTRADE є дистриб'ютором мінеральних утеплювачів «Белтеп» на території України. Матеріал рекомендований для утеплення житлових і промислових об'єктів з високим ступенем пожежної безпеки. Пропонуємо спеціальні ціни, гарантуємо якість.
Відправити заявку

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТЕХНОНІКОЛЬ

Лінійка рулонних покрівельних матеріалів Техноніколь лідер на ринку промислового будівництва. Виробники пропонують високу якість та оптимальні ціни на покрівельну продукцію, а компанія TTRADE гарантує раціональне проектування і якість при укладанні.
Відправити заявку

Безкоштовне проектування систем
для комфортної роботи і відпочинку

Система електроосвітлення
Розробка світлових рішень і проектної документації для них, комплексна поставка обладнання, установка і пуско-налагоджувальні роботи.
Електротехнічна система
Детальне проектування з підбором місць установки, розробка проектної документації, постачання і монтаж системи з контролем якості її роботи.
Проектуємо і реалізовуємо проекти
  систем водопостачання, кондиціонування, вентиляції промислових та приватних об'єктів, офісних та адміністративних будівель, складських та інших приміщень.

 • 1

  Консультація

  Проведення експертної консультації клієнта, поглиблення в бізнес і побажання для формування образу майбутньої будови.
 • 2

  Проектування

  Підготовка макета на основі раніше визначених переваг клієнта та специфіки бізнесу. Підготовка необхідної документації.
 • 3

  Визначення термінів

  Детальне планування робіт, підбір кваліфікованої групи виконавців і керівників та визначення термінів
 • 4

  Фіксація вартості

  Повний розрахунок цін на матеріали, комплекс робіт. Складання докладної кошторису з економічним обґрунтуванням усіх витрат.
 • 5

  Виконання робіт

  Проведення будівельних робіт у повній відповідності з технологічними нормами і затвердженим проектом.

проектування

Проектуємо сонячні електростанції так, щоб сонце працювало на вас круглий рік

Прагнемо зробити об'єкти максимально енергоефективними. При цьому враховуємо десятки факторів:
  • потреби об'єкта в електроенергії,
   • орієнтацію на частини світла,
    • можливість монтажу під оптимальним кутом нахилу,
     • наявність темних об'єктів,
      • площа, яку виходить використовувати для розміщення сонячних панелей і багато іншого.

Вже на етапі проектування ми робимо все, щоб прискорити повернення ваших інвестицій і скоротити витрати

Ми дбаємо про функціональності і раціональному використанні кожного метра площі в майбутньому. Робимо точний розрахунок витрат матеріалів, мінімізуємо небезпека переплатити за зайве.Закладаємо основу правильного мікроклімату, орієнтуємося на сучасні енергозберігаючі технології. Даруємо проект з усіма кресленнями клієнтам, які обирають нас в якості постачальника матеріалів або підрядника.

Ми спроектували понад 500 об'єктів

Серед яких: заводи і овочесховища, ковбасні цехи і склади, торговельні площі. Багато з проектів втілили в життя, виконавши всі роботи «під ключ» за лічені місяці.

У нас є всі сертифікати та дозвільні документи, понад 15 одиниць власної спеціалізованої техніки, а ще — 30 висококваліфікованих проектувальників і архітекторів, проектно-кошторисний відділ з досвідом будівництва БМЗ від 5 до 15 років.

TTRADE - професійний виконавець ваших ідей

У процесі роботи фахівцями нашої компанії використовується широкий спектр інструментальних методів дослідження та проектування з застосуванням сучасного обладнання, приладів і програмного забезпечення. Це дозволяє нам запропонувати кожному клієнту ефективне і раціональне рішення з точним прорахунком всіх інженерних і комунікаційних систем для успішного ведення бізнесу та будь-якої сфери діяльності.

Потрібна консультація експерта та попередня оцінка проектних робіт?Дзвоніть:(067) 480-66-80 і(067) 324-74-04 або залиште заявку на сайті

етапи проектування

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ, ЗАМОВЛЯЮЧИ ПРОЕКТ У НАС

Проектний відділ компанії TTRADE пропонує комплексний пакет послуг від проектування до авторського нагляду за монтажем установок.
  Фахівці відділу беруть участь у підписанні гарантійних зобов'язань при введенні будівельних об'єктів в експлуатацію.
   При замовленні проекту ви отримуєте:
    - Розрахунок в програмах комп'ютерного моделювання
     - 3-D проектування та візуалізацію
      - Зниження вартості за рахунок партнерських програм.
       - Гарантії на роботу і матеріали
        - Комплекс робіт «під ключ» і без посередників
  Компанія TTRADE співпрацює із замовниками будь-якої форми власності.
   В проектні рішення енергоефективних будівель і споруд закладені будівельні матеріали європейської якості, сертифіковані на території України.
Вирішувати вам!
  Типовий або індивідуальний проект?
1 Типовий проект– універсальний базовий проект, на основі якого розробляють інші проекти, вносячи корективи в техзавдання, варіюючи об'ємно-планувальні рішення, удосконалюючи і покращуючи зовнішній вигляд об'єкта в залежності від побажань замовника.
2 Індивідуальний проект розробляється для певних умов будівництва, згідно з типом місцевості, виходячи з побажань конкретного замовника, строго за його технічним завданням, з урахуванням всехобстоятельств, вимог і завдань.

Відмінність між індивідуальним проектуванням і роботи з типовим проектом у вартості, а також в кінцевому результаті. Типові проекти затребувані для будівництва мережевих магазинів і торгово-розважальних комплексів, спортивних об'єктів, сільськогосподарських споруд для агробізнесу, для будівель міської інфраструктури та виробничих цехів.

Відгуки

Проектуємо, будуємо й укомплектовуємо об'єкти.
  Нас обирають лідери.

TTRADE - генпідрядна організація, що спеціалізується на проєктуванні та будівництві промислових об'єктів в Києві та по всій території України.

Наша компанія дає ціни нижче конкурентів за рахунок:

 • досвіду фахівців, які знають, як оптимізувати проєкт не тільки на стадії проєктування, але і при реалізації;
 • залучення власної будівельної техніки;
 • ексклюзивних прав на поставку європейських будівельних матеріалів;
 • побудова циклу робіт генпідряду: від початкової ідеї до реалізації об'єкту та введення в експлуатацію;
 • виконання зобов'язань з дотриманням нормативних стандартів;
 • дотримання зобов'язань, зазначених при підписанні договору;

Генпідрядник (компанія TTRADE) забезпечить будівництво промислових об'єктів, сендвіч-панелями польського заводу-виробника PaNELTECH:

 • з наповнювачем з мінеральної вати;
 • з поліуретановим і поліізоціануратним наповнювачем: PW PUR, PW PIR, PW PIR SOFT.

Технічний каталог сендвіч - панелей PaNELTECH.

Приклади реалізованих об'єктів ви зможете знайти на сайті в розділі Портфоліо. Ціна послуг генпідряду розраховується індивідуально виходячи зі складності та об'єму робіт. Якщо виникають питання, звертайтеся до наших фахівців.

Висока швидкість виконання робіт стає вагомою перевагою при будівництві з сендвіч-панелей. Цей будматеріал вважається універсальним і дозволяє будувати все від заводу до невеликих складських приміщень. Не відкладаючи в довгий ящик пропонуємо скористатися послугами генпідрядника компанії TTrade. Наші фахівці виконують будівництво об'єкта відповідно проєкту. При цьому ціна монтажу швидкомонтованих будівель (ШМБ) залежить від категорії складності споруди, а також від наявності дозвільної та проєктної документації.

Комплексний підхід у наданні послуг дозволив компанії TTRADE утвердитися в передових позиціях на ринку генпідряду в Україні.

Ми вибрали вектор промислового будівництва й впевнено закріпили лідируючі позиції в цій галузі. Компанія TTrade надає послуги проєктування і будівництва промислових та виробничих об'єктів:

 • торгові та складські приміщення, логістичні комплекси;
 • продовольчі заводи;
 • виробничі цехи;
 • сільськогосподарські об'єкти;
 • холодильники й морозильники;
 • автосалони з супроводжуючими об'єктами;