Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

УТЕПЛЮВАЧІ БЕЛТЕП і ТехноНІКОЛЬ

 Купити мінвату в Києві

Безкоштовно зробимо точний розрахунок

Правильне замірювання і розрахунок утеплювача виключає можливість витоку тепла. Грамотне утеплення на етапі будівництва дозволяє заощадити до 30% на опаленні будинку.
Компанія «TTRADE» є дистриб'ютором мінеральних утеплювачів «Белтеп» і «Техноніколь» на території України. Прямі контакти і спеціальні умови співпраці з виробником дозволяють компанії надавати найбільш вигідні ціни на продукцію і гарантувати якість використовуваних в будівництві теплоізоляційних матеріалів.
Теплоізоляційні мінераловатні і базальтові плити - економічно виправданий крок на шляху збереження енергії в будівлі і зниження витрат на її обслуговування.

Запросити розрахунок і ціну на мінвату

 директор з розвитку TTrade Олег Антонович,
директор з розвитку TTRADE
« Теплоізоляційні мінераловатні й базальтові плити - економічно виправданий крок на шляху збереження енергії в будівлі та зниження витрат на його обслуговування. Грамотне утеплення на етапі проєктування і будівництва дозволяє заощадити до 30% на опаленні будинку. Прямі контакти і спеціальні умови співпраці з виробником мінеральних утеплювачів дозволяють компанії «TTRADE» надавати найбільш вигідні ціни на продукцію і гарантувати якість використовуваних в будівництві теплоізоляційних матеріалів. »

Утеплювачі БЕЛТЕП і ТехноНІКОЛЬ-краща пропозиція на ринку

Мінвата - волокнистий матеріал, отриманий в результаті з'єднання розплавлених базальтових мінералів і синтетичної сировини. Завдяки своїм численним перевагам, фасадна мінеральна вата не втрачає своєї популярності.

Давайте ж розглянемо основні її характеристики:

  • Пожежостійкість. При тривалому впливі високих температур на матеріал він не деформується і не запалюється;
  • Резистентність до хімічних і біологічних факторів. Утеплювач стійко перенесе «атаку» гризунів, на ньому також не утворюється грибок;
  • Паропроникність. Мінвата практично не поглинає вологу, проте добре її проводить, тим самим, гарантуючи оптимальний мікроклімат в приміщенні;
  • Теплопровідність. Шар мінеральної вати для утеплення стін товщиною 10 см за теплоізоляційними властивостями відповідає 25-ти сантиметрам деревини або 200 см силікатної цегли;
  • Відмінна звукоізоляція.. Прекрасний показник, особливо для тих, хто живе в людній місцевості, біля аеропорту, залізничного вокзалу або автостради;
  • Тривалий термін експлуатації. Фасадна мінвата не втрачає своїх технічних характеристик навіть через 70 років.

До інших відмінних рис матеріалу можна віднести порівняно легку вагу, що істотно спрощує транспортування, зберігання і процес утеплення фасаду. А вартість утеплювача робить його покупку ще більш раціональним і економічно вигідним.

Мінеральна вата фасадна: ціна в Україні й Києві


Як вже говорилося вище, вартість утеплювача досить конкурентоспроможна - на порядок нижче, ніж на інші сучасні матеріали. Утеплення навіть великих площ не «вдарить по кишені» і це навіть з урахуванням того, що мінеральної вати для утеплення фасаду великих будівель знадобиться пристойно. Якщо ж ви просто хочете утеплити стіни своєї квартири або дачі, то такі роботи вже точно вас не розорять, зате ефект перевершить всі очікування.
  • Ми працюємо з усіма регіонами України: Київ, Одеса, Харків, Вінниця. Купити мінвату фасадну ви зможете і на нашому сайті. Тут представлені тільки найкращі виробники за найпривабливішими цінами.

Отримати консультацію  

Клієнти TTRADE