Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Двері для холодильних промислових камер

 двері для холодильних камер

Холодильні двері Paneltech, Польща, для промислових будівель

3 послуги для клієнта:
• Розрахунок • Поставка • Монтаж
У комплексі поставки стінових сендвіч-панелей і покрівельних сендвіч-панелей на об'єкти будівництва, компанія "TTRADE" також здійснює поставку і монтаж холодильних дверей для овочесховищ, морозильних камер, забійного цеху.

Технічний каталог - промислові двері          Буклет -  двері для харчової промисловості           

Двері для холодильних камер будь-яких розмірів, конфігурацій, в приміщеннях будь-якої складності. 

Виїзд фахівця, безоплатне замірювання.

Запросити ціну

FDT Особливості конструкції холодильних дверей і воріт

Холодильні двері та секційні ворота встановлюються на вході в охолоджуване приміщення - вони виготовляються з використанням спеціальних теплоізоляційних матеріалів, які дозволяють мінімізувати кількість температурних витікань. Їх прийнято встановлювати в морозильних і холодильних камерах із середніми та низькими температурами, а також у виробничих цехах і складських приміщеннях для зберігання продуктів, що вимагають особливих температурних умов.

Холодильні двері та ворота характеризуються багатошаровою конструкцією - вона складається з наступних елементів:

  • Термоізоляційний шар – це, як правило, пінополіуретан, що володіє вкрай низьким коефіцієнтом теплопровідності.
  • Поверхневий шар – це сталевий лист, оброблений гарячим цинкуванням.
  • Ущільнювачі з гуми – вони розташовані по периметру полотна і призначені для того, щоб забезпечити необхідний рівень герметичності.
  • Замочний пристрій – він призначений для того, щоб замикати двері або ворота. Як правило, його постачають спеціальним механізмом аварійного виходу, що виключає ймовірність того, що всередині камери виявиться замкненим хтось із персоналу.
  • ТЕНи по периметру полотна – вони необхідні в низькотемпературних камерах для того, щоб виключити ймовірність примерзання до коробки.
  • Клапан вирівнювання тиску – він передбачений в низькотемпературних камерах, щоб усунути труднощі, пов'язані з відкриванням дверей або воріт.

Замовте не тільки двері для холодильних камер промислових будівель, але і їх монтаж

Будівництво морозильних камер "під ключ", будуємо по всій Україні


Керуємо всіма етапами та процесами будівництва і відповідаємо за результат. Залучіть TTRADE в якості генерального підрядника і партнера, який цінує ваші час і бюджет. У компанії "TTRADE" ви можете замовити двері для холодильних і морозильних камер в Києві. Холодильні двері з доставкою по всій Україні.

Отримати консультацію  

Види холодильних дверей. Холодильні двері поділяються на групи:

  • Розпашні холодильні двері – це звичні для більшості людей двері, що складаються з однієї або двох стулок. Їх перевага полягає в простоті конструкції і універсальності - замовник може придбати двері будь-яких розмірів і пропорцій. Однак при монтажі слід врахувати той факт, що для експлуатації такого виробу знадобиться забезпечити вільну площу для їх безперешкодного відкривання.
  • Відкатні холодильні двері – їх конструкція нагадує влаштування дверей в купе поїзда, де полотно рухається рейковими направляючими. Однією з головних переваг, що характеризують холодильні двері, є економія корисного простору - на відміну від розпашних, вони не вимагають додаткового місця. Однак установка такої конструкції не рекомендується, якщо мова йде про дверний проріз маленького розміру.
  • Секційні ворота - полотно складається з окремих секцій (ламелей), з'єднаних між собою спеціальними петлями. Рух полотна здійснюється вгору і вниз по роликових напрямних - така конструкція відрізняється високою надійністю та ергономічністю.

Холодильні двері і секційні ворота встановлюються на вході в охолоджуване приміщення - вони виготовляються з використанням спеціальних теплоізоляційних матеріалів, які дозволяють мінімізувати кількість температурних витоків. Їх прийнято встановлювати в морозильних і холодильних камерах із середніми та низькими температурами, а також у виробничих цехах і складських приміщеннях для зберігання продуктів, що вимагають особливих температурних умов.

Клієнти TTRADE

МХП logo
М'ясокомбінат_Ювілейний_logo
БІАГР_logo
Галичина_logo
AMTEL_logo
FM_logistic_logo
BIOKON_logo
biopharma_logo
moyo_logo
ЕРІДОН_logo
AMSTAR_logo
Dragon_Capital_logo
novus_logo
syaivir_logo
agrana_logo
АТБ_logo
ДМИТРУК_logo
ЯТРАНЬ_logo
tegra_logo