Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Промислова підлога під ключ. Ціна влаштування

 промислова підлога TTRADE

Влаштування промислової підлоги для складу, цеху

Компанія "TTRADE" надає послуги з улаштування промислових підлог. Ми готові взяти на себе реалізацію всіх етапів, починаючи від розрахунку, поставки матеріалів і виконання робіт на об'єкті. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Є можливість відвідати наші об'єкти й перевірити якість виконуваних робіт. Зв'язатися з менеджером та дізнатися подробиці.

Промислова підлога за своїми технічними характеристиками і експлуатаційними властивостями найбільш підходить для виробничих, складських та торгових приміщень. Звідси і випливають основні вимоги до неї: пожежна безпека, стійкість до великих навантажень, агресивного впливу зовнішнього середовища, перепадів температур та ін.  

Влаштування промислової підлоги по всій Україні. Роботи виконуємо в заявлені терміни. 

Запросити ціни. Проконсультуватися.

При влаштуванні промислової підлоги компанією-виконавцем враховуються всі особливості виробництва. Відштовхуючись від вихідних даних, фахівці нашої компанії запропонують рекомендації щодо встановлення тих чи інших видів промислових підлог, від чого буде залежати не тільки терміни виконання замовлення, а й вартість.

Правильне і якісне влаштування промислової підлоги залежить відразу від декількох факторів:

  • функціональних особливостей об'єкта;
  • інтенсивності навантаження на підлогу;
  • використовуваного обладнання;
  • температури і вологості в приміщенні;
  • режиму прибирання;
  • типів можливого забруднення, що впливає на якість прибирання.

Є кілька класифікацій промислової підлоги, проте, універсальним заведено вважати поділ на бетонні, наливні й полімерні.

Промислова бетонна підлога слугує підґрунтям для влаштування інших типів покриття. Використовувати «голу» бетонну підлогу не рекомендується. Винятком може стати тільки сухе приміщення без особливих вимог до прибирання.

Промислові наливні підлоги підійдуть в якості покриття в приміщеннях з особливими вимогами до чистоти, зносостійкості та міцності. Цей вид підлог має ряд переваг перед бетонними. В першу чергу такі підлоги мають високу стійкість до агресивного впливу хімічних речовин, що робить їх особливо популярними в якості покриття на харчових виробництвах, лініях розливу, пекарнях і т.д.

Монтаж полімерних промислових підлог проводять в будівлях, де потрібне дотримання естетичного зовнішнього вигляду покриття. Найчастіше їх використовують для адміністративних і комерційних приміщеннях, в коридорах, лабораторіях і т.д.

Влаштування промислових підлог – складний технологічний процес, що включає в себе багато етапів. Компанія TTRADE виконає проєкти по монтажу будь-якої складності. При роботі наші фахівці застосовують тільки новітні технології, якісні матеріали та перевірене обладнання. Як результат - промислові підлоги в Україні та регіонах: Києві, Харкові, Одесі служать Замовнику не один десяток років. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного проєкту, що забезпечить не тільки ексклюзивність виконання робіт, але і довговічність покриття. Ціна на монтаж промислових підлог розраховується індивідуально, більш детальну інформацію ви можете отримати, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті.

Клієнти TTRADE