Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Проєктування електропостачання промислових підприємств

проєктування електропостачання промислових підприємств

Безоплатно виконаємо точний розрахунок.

Послуги: Розрахунок потужності, Поставка матеріалів, Монтажні роботи, Пусконалагоджувальні роботи. Супровід об'єкту.
Звернувшись в TTRADE, Замовник отримує оптимізацію параметрів функціональності системи. Фахівці компанії складають всю необхідну проєктну документацію, здійснюють доставку необхідного обладнання та проводять монтаж і налагодження електричних мереж.
Дізнатися вартість проєкту електропостачання

Отримати консультацію

FDT Ми виконуємо проєктування електро- і світлотехнічної частини для:

  • промислових будівель ;
  • складських приміщень ;
  • офісів ;
  • адміністративних будівель і т.д.

Проєкт починається з підрахунку електричного навантаження об'єкта. З огляду на ці дані, а також відомість споживачів енергії, визначаються можливі ризики, які усуваються шляхом збільшення електричної потужності за рахунок інвертора або дизельного генератора.

Траси електромереж. Важливий етап проєктування електро- і світлотехнічної частини - розробка траси електромереж і розміщення проводки. На цьому етапі обираються марки і перерізи електрокабелю.

Споживачі електроенергії. Цей процес включає в себе угруповання всіх розеток, освітлювальних приладів та інших споживачів електроенергії. Правильне їх об'єднання значно полегшує подальший процес монтажу.

Вибір захисного обладнання. Проєктування електро- і світлотехнічної частини включає в себе і вибір захисно-комунікаційного обладнання, яке запобігає коротке замикання і виникнення інших аварійних ситуацій. Крім цього, на даному етапі підбирають електрокабель і проєктують електрощити.

Фахівці компанії TTRADE проведуть кваліфіковані розрахунки й складуть проєкт електро- і світлотехнічної частини будівлі, в якому буде враховуватися специфіка використовуваних матеріалів для об'єкта. Саме тому проєктування електро- і світлотехнічної частини для кожної будівлі має індивідуальний характер і по-своєму унікальне.

Клієнти TTRADE