Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Огороджувальні конструкції і сендвіч-панелі

огороджувальні конструкції і сендвіч-панелі

Робочий проєкт на розкладку сендвіч-панелей за три робочих дні

Завдяки досвіду, компанія TTRADE надає своїм Замовникам технічно грамотні й економічно вигідні проєктні рішення.

Вартість проєктної документації найчастіше закладена в загальну вартість будівельно-монтажних робіт. Можливий варіант проєктування окремих конструктивних елементів.

Застосування при проєктуванні, і будівництві будівель і споруд технологій і матеріалів європейської якості дозволяє нам швидко і недорого зводити енергоефективні об'єкти нового покоління в будь-якому куточку України. При проєктуванні використовуємо сендвіч-панель - надійний і якісний фасадний утеплювач.

Проконсультуватися

Сендвіч-панель– це багатошаровий матеріал з металевою листовою антикорозійною обшивкою. Сфера застосування сендвіч-панелей PaNELTECH: фасади й зовнішні стіни, внутрішні перегородки, покрівля і стельові перекриття, Загальне утеплення об'єктів.

При проєктуванні огороджувальних конструкцій промислових будівель на стадії Р ми видаємо:

 • 1) креслення з розкладкою панелей;
 • 2) креслення основних вузлів кріплення сендвіч-панелей (стик панелей по куту, стик між панелями, отвір віконний, отвір дверний, при необхідності вузол парапету або деформаційного шва, вузол примикання до існуючої стіни). На всіх вузлах з прив'язкою до осей будівлі показані фасонні елементи, герметик, монтажна піна, ущільнювальна стрічка і т.д.
 • 3) Специфікація в якій зазначено кількість і сумарна площа.
 • 4) Лист з фасонними елементами і їх специфікація.
 • 5) Лист з фахверками під віконні й дверні прорізи.
 • 6) Загальна специфікація металопрокату.

Звантажити  буклет         Технічний каталог  сендвіч-панелей  Paneltech        Сертифікати   якості       Протоколи  випробувань  (zip, 10Мб)

Наш проєктний відділ слідує виключно індивідуальному підходу до кожного клієнта і працює над кожним проєктом з максимальним урахуванням всієї його специфіки. Основні наші переваги - це виконання основних проєктних розділів своїми силами, наявність досвіду в проєктуванні складних енергетичних об'єктів, розробка кількох варіантів проєктних рішень з подальшим їх порівнянням і обґрунтуванням.

Покажемо Ваш об'єкт з розкладкою сендвіч панелей з декількома варіантами поєднання кольорів по RAL

 стінові панелі

 

 покрівельні сендвіч-панелі

 

У нас є розроблена база типових рішень і значний досвід індивідуального проєктування.

Типовий проєкт може бути використаний для реалізації в самих різних умовах. Типова проєктна документація розробляється на основі уніфікованих вимог і типізованих рішень і, найчастіше, є найбільш раціональною і економічно вигідною пропозицією. Вартість підготовки типового проєкту, розрахунок кошторису і розробка технічної документації входять в пакет проектно-будівельних робіт на об'єкті. Головні переваги типових проєктних рішень:

 • Великий вибір перевірених тривалою експлуатацією проєктних рішень.
 • Скорочення часу будівництва ШМБ за рахунок стислих термінів проєктування.
 • Зниження фінансових витрат на проєктування сільськогосподарських комплексів для агробізнесу, СТО і паркінгів, мережевих магазинів, спортивних об'єктів.
 • Можливість індивідуального доопрацювання окремих розділів проєкту під вимоги замовника.

Індивідуальний проєкт - продукт для бізнесу, в якому є спеціальні технічні умови, цінується унікальність і естетична складова. Найчастіше ми розробляємо індивідуальний проєкт проєктуючи:

 • промислові будівлі
 • логістичні комплекси
 • торгово-розважальні комплекси
 • спортивні комплекси й аквапарки

Проєктування огороджувальних конструкцій - основний профіль компанії ТТRADE. Для вас наші інженери складуть робочий проєкт і розроблять креслення конструкцій, виконають монтаж будь-якої складності, поєднавши якість виконання робіт з інноваційними рішеннями й високою функціональністю. Вартість кожного проєкту розраховується індивідуально, відповідно до технічного завдання та побажаннями замовника.

Клієнти TTRADE