Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Проєктування внутрішнього водостоку на плоскій покрівлі

 проектування внутрішнього і зовнішнього водостоку TTRADE

Valsir Rainplus - система внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії

3 послуги для клієнта: • Проєктування • Поставка • Монтаж.

Компанія TTRADE пропонує повний цикл робіт від команди фахівців в області проєктування внутрішнього і зовнішнього водостоку, складання кошторису і техніко-економічного обґрунтування, підготовки пакету документації, розробки ескізного і робочого проєкту та подальшого авторського нагляду при реалізації проєкту на будівельному об'єкті.

Завантажити буклет Rainplus         Aльбом вузлів Valsir Rainplus 

Система  внутрішнього водостоку сифонно-вакуумної дії Valsir Rainplus® - пропонує максимальну свободу дизайну для архітекторів.
ValsirRainplus® - найбільш раціональний варіант облаштування системи водовідливу. Інноваційна система вертикального розташування стояків скорочує кількість труб для монтажу на 80%, що дозволяє заощадити на матеріалах до 30%.

Замовте розрахунок вартості водостоку

Покрівлю будь-якої будівлі необхідно обладнати системою відведення талих і дощових вод, в іншому випадку вони будуть регулярно заливати фундамент, що з часом може призвести до передчасного руйнування будівлі. Крім захисної функції, зливоприймальники надають об'єкту ще й естетичний вигляд, завершуючи архітектурний ансамбль. Ось чому проєктування водостоків слід довірити кваліфікованим фахівцям, що гарантує якість і надійність виконання робіт.

Залежно від способу монтажу водостоки бувають двох типів: зовнішні й внутрішні. Зовнішні водостоки найчастіше використовують для об'єктів зі скатною покрівлею будь-якої складності. До переваг цього виду можна віднести простоту монтажу, естетичний вигляд і доступну вартість. Є у зовнішнього водостоку і недоліки - крихкість зовнішніх елементів і суворе дотримання правильного ухилу (для руху води по жолобу). Всі ці нюанси враховуються ще на етапі проєктування водостоку. Внутрішні зливоприймальники застосовують для плоских покрівель. Вони мають просту конструкцію, але при цьому монтаж здійснювати повинні тільки професіонали. Внутрішній водостік підходить для промислових будівель з плоскою покрівлею.

При замовленні проєкту ви отримуєте:


Ефективне водовідведення для плоских покрівель
  • Розрахунок в спеціалізованих програмах комп'ютерного моделювання
  • 3-D проєктування і візуалізацію
  • Зниження вартості користуючись партнерськими програмами
  • Гарантії на роботу і матеріали
  • Комплекс робіт «під ключ» і без посередників

Отримати консультацію  

Монтаж водостічних систем - це комплексний процес, який містити кілька етапів:

  • Проєктування водостоків. На цьому етапі фахівці нашої компанії складають схему зливоприймача, проводять розрахунки й виміри всіх складових однієї системи, визначають локації, де будуть встановлені воронки й труби.
  • Монтаж кріпильних елементів. Коли будуть враховані всі особливості конструкції водостоку і визначені матеріали, по підготовленій схемі в встановлених місцях монтують кронштейни.
  • Монтаж елементів водостоку. Встановлюються жолоби і стічні труби.
  • Захисні роботи. На завершальному етапі поверх встановлених жолобів укладається захисна сітка, яка попереджує засмічення водостоку листям та іншим сміттям.

Проєктування водостоку і його монтаж вимагає суворого дотримання технологій установки, точності в розрахунках і знань специфіки матеріалів. Довірити таку складну задачу можна тільки справжнім професіоналам, що гарантує високу якість виконання всіх задач на кожному з етапів.

Проектно-будівельна компанія TTRADE пропонує спеціальні ціни та умови оплати на проєктування при замовленні будівельних робіт.

Клієнти TTRADE

Biopharma
Корпус фармацевтичної компанії
Поставка та монтаж водостічної системи Valsir - 150 м.п.система + 8 воронки. Покрівля - 3000 м 2;
FM logistic
Логістичний комплекс
Влаштування покрівлі - 14 500 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 680 м.п. + 22 воронки;
NOVUS
Мережа супермаркетів
Поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 300 м.п. система +11 воронки. Покрівля - 4 000 м 2;
 ЖК «White Tower»
Забудовник
Влаштування плоскої покрівлі 1 500 м 2 . Монтаж водостічної системи Valsir 135 м.п. - 7 воронки;
«Leoni»
Завод
Поставка мембрани 17 300 м 2 . Влаштування покрівлі - 9 300 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 530 м.п. + 22 воронки
Дніпровський крохмалепатоковий комбінат
Влаштування покрівлі - 17 000 м 2 , поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 1400 м.п. + 54 воронки
AMTEL
Логістичний комплекс
Плоска покрівля - 50 000 м 2 . Поставка і монтаж водостічної системи Valsir - 3 320 м.п. + 106 воронки
Valrom Ukraina
Завод
Монтаж водостічної системи Valsir - 765 м.п. + 25 воронки. Плоска покрівля - 10 500 м2