Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Порівняти ціни на сендвіч - панелі. Вибрати. Купити

sendvich-paneli-Paneltech-TTRADE

Високотехнологічні сендвіч-панелі Paneltech (Польща). Привеземо, покажемо зразки

Виконаємо безоплатний розрахунок з розгорнутою специфікацією витратних матеріалів, видамо вузли примикання з прив'язкою до вашого об'єкта, зробимо розкладку сендвіч - панелей і 3D візуалізацію об'єкту. Проконсультуємо й розповімо як вибрати оптимальну товщину панелі, підберемо тип замка, кріплення!
З 2012 року працюємо по всій Україні: поставка, монтаж, шеф-монтаж сендвіч - панелей.
TTRADE - лідер серед імпортерів сендвіч-панелей і одна з найбільших генпідрядних компаній в Україні. Поставляємо покрівельні та стінові PIR- і PUR-панелі, а також панелі з наповнювачами з мінеральної вати Польського та Українського виробництва. Завозимо продукцію Paneltech безпосередньо з Польщі, з заводу в Хожуві, що знаходиться недалеко від польсько-українського кордону. Об'єм поставок перевищив 500 000 квадратних метрів сендвіч-панелей. Завантажити каталог сендвіч - панелей Paneltech Читати відгуки, рекомендаційні листи

Запит ціни на сендвіч-панелі

Аргументація ціни на сендвіч - панелі. 

Чому у нас купують сендвіч-панелі лідери промислового ринку?

Сендвіч-панелі Paneltech- це якісний продукт, який можна порівняти з кращими панелями європейського виробництва. При цьому польський Paneltech відчутно дешевше сендвіч-панелей преміум сегменту в Україні. Це досягається внаслідок більш технологічного процесу виготовлення і низьких витрат на логістику. Завод розташований всього в 400 км від українсько-польського кордону, що дозволяє доставляти сендвіч-панелі недорого. У виробництві використовується передове устаткування і висококласна сировина.

* Теплопровідність сендвіч-панелей – PUR/PIR – 0,022 Вт/м2*К, що в 7 разів менше, а отже краще, ніж у газоблоку (0,16 Вт/м2*К), та в 16 разів – ніж у цегли (0,37 Вт/м2*К). 

 
Повна відповідність всім українським й європейським (PN-EN 14509) нормам. Завантажити протоколи випробувань (zip, 10Мб)
 
50 років експлуатації будівлі до першої реновації. Завантажити сертифікати якості     
 
Модульна ширина – 1,13 м, що більше, ніж стандартні розміри сендвіч-панелей, і зменшує їх кількість при монтажі на 10–13%. 
 
Щільні нерозривні замки відкритого, прихованого і холодильного типу. Завантажити технічний каталог

Енергоефективні й негорючі сендвіч-панелі Paneltech: переваги

  • Виробничі лінії Puma-4 і Puma-5. Завод Paneltech в Хожуві обладнаний унікальним високотехнологічним обладнанням. Аналогів Puma-4 і Puma-5 немає ні на одному виробництві сендвіч-панелей в Україні. Це обладнання дозволяє в рази підвищити зносостійкість панелей - збільшити швидкість схоплювання верхнього шару металу з поліуретаном і повністю виключити можливість того, що він відшарується з часом.
  • Сертифікати вогнестійкості EI 15, EI 30 і EI 60. При виробництві PIR- і PUR-панелей використовується піна, яка не підтримує горіння. При товщині панелі всього 60 мм межа поширення вогню відповідає параметру М1.
  • Оцинкована сталь S 280 GD. Для виробництва металевих сендвіч-панелей Paneltech використовується сталь марки S 280 GD - більш еластична, якщо порівнювати з іншими марками. Це особливо важливо при нагріванні панелей, змонтованих на будівлі. Метал розширюється і не дає розімкнутися замкам і розірватися герметику. Товщина сталі - 0,5 мм з двостороннім оцинкуванням в 275 г на квадратний метр (1-й клас оцинковування). Причому на внутрішню поверхню припадає - 125 г, а на зовнішню - 150 г. Такі якісні сталеві листи рідко коли використовуються в сендвіч-панелі, виготовлення їх здійснюється під замовлення в кращих сталеливарних концернах ArcelorMittal і SSAB.
  • Унікальний холодильний замок. Панелі товщиною від 120 мм можна обладнати особливим типом кріплення, який не має аналогів в Україні - холодильним замкóм. Він використовується тільки в промислових сендвіч-панелях для холодильних камер і має особливу структуру «шип-паз», яка дозволяє виключити появу містків холоду і скорочує тепловтрати в камері. Для таких цілей часто використовують звичайний стіновий замок, але утеплювач в сендвіч-панелі вбирає конденсат, і відбувається розрив замку. У панелях Paneltech з холодильним замкóм це виключено.

Параметри PUR / PIR панелей Paneltech:
Корисна ширина:1130 / 1050 / мм
Довжина сендвіч-панелі:2–15,35 м
Товщина обшивки сендвіч-панелі: 0,5 / 0,5 або 0,5/0,4 мм
Палітра сендвіч-панелей: 19 основних кольорів, можливе виготовлення в будь-якому кольорі по RAL

 

Будівництво БМЗ будь-якого призначення у всіх областях України

Наш досвід й знання, прямі контракти з заводами - виробниками дозволяють надавати Замовнику кращу ціну за кв.м. сендвіч-панелей. Власний парк будівельної техніки, постійні бригади монтажників забезпечать якісний монтаж.
  • 100% завершених проєктів, гарантуємо дотримання термінів.
  • Будуємо будівлі з матеріалів, які самі імпортуємо і впевнені в них повністю.
  • Прозорі й вичерпні кошториси, в яких не «випливають» незаплановані статті витрат: враховуємо сендвіч-панелі, вартість робіт, техніку, комплектуючі, витратні матеріали - абсолютно все, що потрібно.
  • Головний офіс знаходиться в Києві, будуємо швидкомонтовані будівлі у всіх регіонах України.
  • Працюємо «вдолгую», не шукаємо скороминущої користі. 90% всіх клієнтів повертаються до нас знову.

Отримати консультацію  

Aleksey-Lobanov Олексій Лобанов,
керівник відділу продажів TTRADE
«Коли TTRADE виступає як генеральний підрядник, то несе відповідальність за все. Ми реалізуємо проєкт своїми силами та зі своїх матеріалів. Так ми виключаємо можливість того, що монтажна організація за виконані роботи неналежним чином звинуватить постачальника матеріалів і навпаки. За останні роки ми побудували з панелей Paneltech сотні тисяч квадратних метрів площ. Будували й в спеку, і в мороз. І овочесховища, і логістичні комплекси, і торгові центри. Ми абсолютно впевнені в надійності цих сендвіч-панелей і при будівництві, і при експлуатації надалі».

Отримайте не просто постачальника будівельних матеріалів, але експерта, досвідченого в будівельній справі. Надамо повний технічний супровід вашого проєкту, допоможемо виконати інженерні розрахунки та підібрати необхідну комплектацію. Із задоволенням поділимося своїм досвідом застосування сендвіч-панелей при спорудженні промислових будівель, складських та логістичних комплексів, офісів, продовольчих баз і виробництв, сільськогосподарських, спортивних об'єктів, а також холодильних і морозильних камер.

Клієнти TTRADE

МХП
Виробництво курятини
Поставка та монтаж 95 800 м2 сендвіч-панелей PUR/PIR/PIRSOFT
ЛАРИС
Виробництво виробів з нержавіючої сталі
Поставка та монтаж 13 050 м2 сендвіч-панелей PIR
Галичина
Виробництво молочної продукції
Поставка 2000 м2 сендвіч-панелей
 LinevichGroup
Забудовник (ЖК «Гранд Бурже», ЖК «Версаль Парк»)
Поставка та монтаж 5100 м2 сендвіч-панелей
Пан Курчак
Агропромислова група
Поставка 6400 м2 PUR/PIR поліуретанових сендвіч-панелей
Дніпровський крохмалепатоковий комбінат
Поставка та монтаж 15 900 м2 сендвіч-панелей
Електроконтакт Україна
Виробництво кабелів і кабельних систем
Поставка 19 700 м2 сендвіч-панелей
Сяйвір
Виробництво індичатини
Сендвіч панелі – поставка та монтаж, 13 050 м2
MOYO
Дистрибуція техніки і електроніки
Поставка та монтаж 4240 м2 сендвіч-панелей
AGRANA Fruit
Виробництво фруктів і сококонцентратів
Поставка 9500 м2 сендвіч-панелей
ВПК Агро
Вирощування овочевих культур
Поставка 21 460 м2 сендвіч-панелей
Ятрань
Виробництво м'ясної продукції і напівфабрикатів
Поставка 5600 м2 сендвіч-панелей