Калькулятор

Головний офіс - Київ, пр-т Валерія Лобановського 56/21. БЦ Star Center

замовити Дзвінок

Будівництво промислових будівель та цехів

проєктування та будівництво об’єктів промислового призначення

Індивідуальне проєктування та будівництво об’єктів промислового призначення

Компанія TTRADE понад 10 років працює у сфері будівництва промислових об’єктів в Києві, Київській області та інших регіонах України.
Ми не просто будівельна компанія, а генеральний підрядник. Ресурсна база компанії надає нам змогу самостійно виконувати повний комплекс робіт, починаючи від проєктування та до встановлення, пуску, налагодження інженерно-технічних систем. В роботі TTRADE використовує технологію швидкомонтуємих будівель (БМЗ) та якісні сучасні матеріали. Наші замовники отримують надійні, енергоефективні заводи та цехи, оптимально спроєктовані під випуск окремих категорій продукції.

Наша гарантія — досвід. Переглянути портфоліо реалізованих проєктів

будівництво промислових будівель та цехів будівництво промислових будівель та цехів будівництво промислових будівель та цехів
МХП – Вінницький птахокомплекс (м. Ладижин) МХП – завод по забою птиці (с. Степанці) МХП – Інкубаторно-птахівницька станція (м. Ладижин)
будівництво промислових будівель та цехів будівництво промислових будівель та цехів будівництво промислових будівель та цехів
ДКПК – Склад і цех по переробці (смт.Дніпровське) БІАГР – Цех по виробництву мол.продукції ТМ "Сяйвір" – Забійний цех з ковбасним цехом

Цехи та виробничі приміщення із сендвіч-панелей, ціна в Україні. Генпідряд

В процесі будівництва промислового об'єкта наша компанія використовує металоконструкції та сендвіч-панелі з поліізоцинатуратним наповнювачем (PIR). Весь процес будівництва відбувається з урахуванням стандартів енергоефективності LEED, BREAM. За цими нормами також відбувається й сертифікація будівель.

✅Порівняти ціни, отримати розрахунок, вартість робіт та матеріалів

Зателефонуйте нам 

Будівництво швидкомонтованих промислових будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Конструктивні рішення

TTRADE спеціалізується на зведенні швидкомонтуємих будівель на монолітному, металевому або змішаному каркасі. Конструктивне рішення обирається індивідуально в залежності від класу функціональної пожежної безпеки та необхідного ступеня вогнестійкості об’єкту.
В якості огороджувальних конструкцій використовуються сендвіч-панелі. Передові конструктивні рішення відкривають майже необмежені архітектурно-планувальні можливості для будівництва як невеликих цехів, так і заводів з виробничими площами в десятки тисяч квадратних метрів.

Основні етапи будівництва швидкомонтованих промислових будівель

  • 1.Підготовка території. Площа огороджується, готується місце для складання будматеріалів, облаштовуються тимчасові під’їзні шляхи, електро- та водопостачання.
  • 2.Заливка фундаменту, монтаж несучого каркаса, стін, покрівлі, закриття теплових контурів.
  • 3. Прокладення внутрішніх інженерно-технічних систем: електричні контури, холодне та гаряче водопостачання, опалення, каналізація, слаботочні ІТ-контури.
  • 4. Благоустрій території. Будуються дороги, проїзди, облаштовуються пожежні резервуари, допоміжні споруди та ін.
  • 5. Оздоблювальні роботи. Облаштовуються виробничі зони, приміщення для персоналу, санітарні зони, зони прийом їжі, офісні, адміністративні приміщення.

Проєктування та експертиза документації будівництва швидкомонтованих промислових будівель

Проєктування об’єктів виконується з застосуванням сучасного програмного забезпечення та технологій інформаційного моделювання (BIM). Все це дозволяє ще на етапі проєкту візуально оцінити ключові параметри майбутньої споруди. TTRADE бере на себе реалізацію як ескізного проєкту, так і проєктної та робочої документації. Також компанія від імені замовника проходить експертизу документації у відповідних державних органах.

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування БМЗ

вартість проектування промислових будівель та цехів

Щоб оцінити орієнтовну вартість будівництва вашого об'єкта, скористайтесь онлайн-калькулятором. Але точна ціна будівництва буде озвучена лише після ретельного опрацювання спеціалістами. Вартість, озвучена на етапі замовлення – фіксована. Вона вказується у договорі та залишається незмінною протягом всієї співпраці.

Від чого залежить ціна будівництва швидкомонтованих промислових будівель? ✅ За консультаціями звертайтесь до менеджерів TTRADE за телефоном +380674806680 або через онлайн-форму.

Клієнти TTRADE:

МХП logo
М'ясокомбінат_Ювілейний_logo
БІАГР_logo
Галичина_logo
AMTEL_logo
FM_logistic_logo
BIOKON_logo
biopharma_logo
moyo_logo
ЕРІДОН_logo
AMSTAR_logo
Dragon_Capital_logo
novus_logo
syaivir_logo
agrana_logo
АТБ_logo
ДМИТРУК_logo
ЯТРАНЬ_logo
tegra_logo